Tasarım Hizmetleri

Görsel Tasarım

Grafik tasarım ihtiyaçlarınızı farklı başlıklar altında karşılıyoruz.

Yeni bir logoya ihtiyacınız var ise veya mevcut logonuzun değişmesi gerekiyorsa, talepleriniz ve öncelikleriniz değerlendirilerek logolar tasarlanır ve tüm dosyalar teslim edilir.

Logonuz kullanılarak Kartvizit, Antetli Kağıt, Zarf, Fatura, Teklif Evrağı, Not Defteri içeriklerinden oluşan kurumsal kimliğiniz hazırlanır. Ek talepleriniz ayrıca değerlendirilir.

Google reklam ölçü boyutları ve reklamın içeriğine göre özel tasarımlar hazırlanır ve teslim edilir. Hangi ebatlarda görsele ihtiyacınız olduğunu lütfen belirtiniz.

Herhangi bir amaç için kullanılabilecek özel tasarımlı çizimlerdir. Karakter çizimleri de özel tasarımlara girmektedir. İhtiyaçlarınıza göre istenilen formatta çizimler teslim edilir.

Facebook reklamı, Instagram reklamı, İnternet sitesi reklamları, Twitter reklamları için kullanılan tek seferlik banner çalışmalarıdır. Banner isteklerinize göre şekillenerek en uygun formatta teslim edilir.

Ad soyad, şirket, ünvan, adres, telefon numarası ve e-posta adresi gibi içeriklerin yer aldığı, kartvizitlerin tasarım çalışmasıdır. İster yaratıcı ister iş odaklı kartvizitler tasarlanır ve baskı alabilmeniz için sizlere sunulur.

Genellikle basılı materyallerde kullanılan 2 sayfalık, 4 sayfalık veya 6 sayfalık görsel tasarımlardır. İçerikler, konusuna uygun çalışmalar ile son haline getirilir ve baskı almanız üzere tasarımlar iletilir.

150x150cm ebatlarına kadar baskıya uygun olarak hazırlanabilen afiş tasarımı hizmetidir. Afiş içerikleri talep edildikten sonra tasarım son haline getirilerek teslim edilir.

Ana sayfa, içerik sayfaları, iletişim sayfası, ürün/hizmet sayfası, bilgi sayfaları isteklerinize göre hazırlanır ve yazılımcıya sunulması üzere PSD formatında teslim edilir.

İletişime Geçin