Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Hedef kitlenize ulaşmak adına dijital ortamda da reklam vermek etkili ve ölçülebilen araçlardan birisidir. Sosyal medya platformlarında daha düşük bütçeler ile daha nitelikli kitleye ulaşmak için bazı sihirli soslar vardır. (Eğer bizimle iletişime geçerseniz bu sosların tarifini bile verebiliriz.)

 

Sosyal medya reklamlarında hedef kitleyi tanımlamak sadece yaş, cinsiyet, şehir, kullandığı dil gibi metrikleri belirlemekten ibaret değildir. Sosyal medya reklam hizmetlerimiz de bu noktada devreye girmektedir.

 

Reklam öncesi içerik planlamasından, reklamın olası geri dönüşlerine ve reklam sırası ve sonrası raporlamalara kadar A’dan Z’ye bir hizmet sunmaktayız. Reklam bütçelerinin boş yere harcanmamasını sağlıyoruz.

 

Reklamlar konusunda uzmanlaştığımız sosyal medya platformları Facebook, Instagram, Twitter ve Linkedin‘dir. Ayrıca Google hizmetleri kapsamında YouTube ve Adwords reklamları konusunda da hizmet vermekteyiz.

İletişime Geçin

Sosyal Medya Hesaplarının Yönetilmesi mi Gerekiyor?

Sosyal medya hizmetlerimizde bütünsel bir yaklaşım sergileyerek; metinsel ve görsel içerik oluşturma, içerik planlamasını ve paylaşımlarını gerçekleştirme, hesapların moderasyonunu sağlama, kriz yönetimini üstlenme ve raporlama gibi hizmetler sunuyoruz.