Sosyal Medya Hizmetleri

Facebook – Instagram – Twitter – Linkedin Yönetimi

Günümüzde en popüler olan sosyal medya alanları Facebook, Instagram, Twiter ve Linkedin’dir. Her bir sosyal medyanın takipçi kitlesi birbirinden farklıdır. Bu sebeple ayrı platformlarda ayrı mesajlar iletilmelidir. Her kurumun tüm mecralarda olması gibi bir zorunluluk da yoktur.

Sosyal medya hizmetlerimizde bütünsel bir yaklaşım sergileyerek; metinsel ve görsel içerik oluşturma, içerik planlamasını ve paylaşımlarını gerçekleştirme, hesapların moderasyonunu sağlama, kriz yönetimini üstlenme ve raporlama gibi hizmetler sunuyoruz.

Sosyal medya reklamları hakkında uzmanlığa ihtiyacınız var ise buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İçerik Oluşturma

Marka analizi, sosyal medya rakip analizi ve hedef kitle analiziniz yapıldıktan sonra her bir platforma özel strateji oluşturulur. Devamında görsel veya video içerikleri hazırlanır. İçerikler, trendlere göre belirlenir ve ekip tarafından bir plana oturtulur. Özel günler, hafta içi ve hafta sonu paylaşımları için ayrı başlıklar belirlenir.

İçerik Paylaşımı

Planlanan içerikler onay sürecinden geçtikten sonra düzenli ve tutarlı olarak paylaşılır. Her platform için farklı içerikler günün en verim alınabilecek saatlerinde paylaşılır ve takibi yapılır. İçerikler paylaşıldıktan sonra mutlaka kontrolü sağlanır.

Moderasyon ve Kriz Yönetimi

Sosyal medya hesabının günlük olarak kontrol edilmesi ve yönetilmesi işlemi sağlanır. Sayfalara gelen yorumlar ve beğeniler takip edilir. Özel mesajlar yanıtlanır. Potansiyel takipçilerin ve rakiplerinizin sosyal medyada neler konuştuğu izlenir. Olası kriz döneminde itibar zedelenmesi yaşamadan çıkabilmesi sağlanır.

Raporlama ve
Analiz Etme

Gerçekleştirilen hizmetin sonuçlarının yorumlanabilmesi adına belirlenen dönem bazlı raporlamalar sunulur. Dönemlerde genellikle aylık olmaktadır. Raporda elde edilen sonuçlar sadece paylaşılmaz aynı zamanda yorumlanır. Raporlama sayesinde gelecek planlaması kurum ile birlikte gerçekleştirilebilir.

İletişime Geçin

Sosyal Medya Reklamlarını Verimli Kullanmak mı İstiyorsunuz?

Sosyal medya platformlarında daha düşük bütçeler ile daha nitelikli kitleye ulaşmak için bazı sihirli soslar vardır. (Eğer bizimle iletişime geçerseniz bu sosların tarifini bile verebiliriz.)