İnternet Sitesi Hizmetleri

Kurumsal İnternet Sitesi

Web sitesi ihtiyaçlarınızı İçerik Yönetim Sistemleri ile hızlıca çözüyoruz. Özel HTML5, Wordpress, Joomla, Drupal gibi sistemler tercih bazlı kullanılabiliyor.

 

Tasarımlar mobil uyumlu (responsive) olarak hazırlandıktan sonra içerikler eklenerek internet sitesi son haline getiriliyor. Son onaylar alındıktan sonra yayına alınıyor. Görsel çalışmalar telifli halde kullanılıyor. İnternet sitesi kurulumu sırasında temel SEO ayarları, CDN kurulumu, Firewall kurulumu ve Cache sistemi de entegre ediliyor.

 

İnternet siteniz tercihe bağlı olarak ister yerel sunucularda ister yurt dışı sunucularında barındırılıyor. Yerel sunucularda 1 yıllık barındırma ücreti de alınmıyor.

 

İnternet siteleri tasarımları sırasında çok çeşitli uygulamalar ve programlar da kullanılıyor. Bu programlardan bazıları: Google Analytics, Search Console, MaxCDN, Google Optimize, Hotjar, Cloudflare, SumoMe, Sumo

 

Kurumun adresi, online harita servislerine de ek olarak ekleniyor. İnternet sitesinin tesliminin ardından 6 ay boyunca teknik destek de sağlanıyor.

 

Bir E-Ticaret sitesine ihtiyacınız var ise buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İletişime Geçin